LibertyBeach

Vasaros koncertas su Marijonu Mikutavičiumi ir Driule XL

Didžiausias 2023 m. Liberty Beach vasaros koncertas jau liepos 1 dieną su ypatingu svečiu – Marijonu Mikutavičiumi!🔥 Kviečiame į užburiančią vandenlenčių parko erdvę gyvo garso koncertui po atviru dangumi, kurio metu turėsite galimybę išgirsti visus garsiausius superhitus, patirti rekordinę dozę gerų emocijų, išsišokti, išsidūkti, išsirėkti, pamiršti rūpesčius ir praleisti nepamirštamą laiką draugų būryje! 🌅 Afterparty nuotaika pasirūpins DJ Driule XL.

Marijono Mikutavičiaus pasirodymai – ypatingi. Taip dažnai juos apibūdina publika, tiksliai net negalėdama paaiškinti, iš kur tas išskirtinumo ir ypatingumo jausmas atsiranda. Gal dėl gero garso? Gal dėl šou? Gal šviesos užburia?

O galbūt tą išskirtinumą lemia pati dainininko asmenybė? Juk ne spec. efektai, o būtent Marijono sprogstanti energija, gebėjimas būti ir paprastu, ir giliu vienu metu sužavi tūkstančius. Ryšys, kurį jis per koncertą sugeba rasti tarsi su kiekvienu asmeniškai, lemia, kad žmonės jo klausydami jaučiasi lyg laimės piliulę prariję.

Marijonas – šelmiškas, pasiutęs, kartais atviras iki skausmo, nemeluojantis, neapsimetantis, nevaidinantis personažo. Jis visiškai atsiduoda muzikai ir atvira širdimi išgyvena kiekvieną koncerto akimirką. Sąžiningas prieš gerbėjus ir save. Jo koncertuose tvyranti atmosfera – ypatinga. Jis – vienas iš kelių Lietuvos atlikėjų, kurio pasiklausyti susirenka tūkstančiai.

„Geras koncertas – tas, per kurį žmonės tiesiog pamiršta realybę ir visa širdimi atsiduoda muzikai”, – sako Marijonas Mikutavičius.

Bilietai brangs! Bilietus platina kakava.lt

Durys atidaromos: 19:00 val.
Renginio trukmė: ~ 6 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.