LibertyBeach

Lenktynių simuliatoriai

Mūsų rudens sezono naujiena – profesionalūs vairavimo simuliatoriai. Kviečiame treniruotis tiek autosporto atstovus, kuriems tai puiki galimybė treniruotis su profesionalia įranga, taupant savo laiką ir automobilius, tiek mėgėjus ir entuziastus, ar net jaunimą, kurie neturi galimybės treniruotis su realiais automobiliais, bet norėtų išbandyti save automobilių sporte. Žinoma, savo jėgas kviečiamos išbandyti ir merginos, o taip pat čia galite praleisti laiką su draugais ar aktyviai paminėti asmenines šventes, teambuilding‘us ar panašiai – puiki pramoga net nemokantiems vairuoti.

Vandenlenčių parko pagrindiniame pastate antrame aukšte įkūrėme simracing zoną, kurioje turime du profesionalius simuliatorius, pritaikytus pajausti tiek ralio, tiek žiedinių lenktynių ar drifto subtilybes. Naudojame naujausią įrangą, kuri atkartoja identiškas realiam vairavimui pasipriešinimo jėgas ir sukuria artimiausias realybei virtualių treniruočių sąlygas. Abu simuliatoriai turi sportines sėdynes, galingą tiesioginio perdavimo vairo mechanizmą, sekvencines pavarų dėžes, profesionalius pedalus. Vaizdą perteikia itin platūs lenkti ekranai, kurie sukuria virtualios realybės įspūdį, o lazeriu skanuotos trasos atitinka realias – nuo mums artimiausio Nemuno žiedo iki Nurburgring ar kitų žymiausių trasų pasaulyje. Vienas simuliatorius realiai perteikia ir sportinio automobilio judesius – jame įrengta 4 cilindrų judesio sistema, kurių pagalba atkartojami trasos nelygumai ir automobilį veikiančios jėgos.

Rezervuok savo laiką jau dabar.

1 Simuliatorius (su judesiu)

Apie simuliatorių

Simuliatorius turi sportinę sėdynę, galingą tiesioginio perdavimo vairo mechanizmą, sekvencinę pavarų dėžę bei profesionalius pedalus.
Išskritinis šio simuliatoriaus bruožas – jame įrengtą 4 cilindrų judesio sistema, kurių pagalba atkartojami trasos nelygumai ir automobilį veikiančios jėgos.

2 Simuliatorius

Apie simuliatorių

Simuliatorius turi sportinę sėdynę, galingą tiesioginio perdavimo vairo mechanizmą, sekvencinę pavarų dėžę bei profesionalius pedalus.